وب سایت موج زمزم با رتبه فروش ۲ کشوری یکی از بزرگترین آژانس های حال حاضر در کشور می باشد که فروش آن از طریق سایت موج زمزم می باشد.

با توجه به اینکه این وب سایت دارای طراحی و دیزاین سبک و خرید بلیط بسیار آسان است ، سعی بر آن شد که قالب جدید همانند قالب قبلی آن طراحی شود تا کاربران آن با تغییرات عمده مواجه نشوند. همچنین نظر مدیر محترم این وب سایت هم بر همین اساس بود که وب سایت همانند قالب قبلی باشد تا به فروش این مجموعه آسیبی وارد نکند.

در این سایت در عین سادگی امکانات ویژه ای قرار دادیم که با توجه به محدودیت در برنامه نویسی و پذیرش ۲ نوع کد برای طراحی قالب ، یعنی css و jquery ناچار برای ارتباط با سرور و قرار دادن ایده های جدید یک پنل جداگانه طراحی کردیم تا بتوانیم آیتم های درون صفحه را نیز تغییر دهیم.

قالب اصلی سایت به صورت پیشفرض از شرکت چارتر ۷۲۴ گرفته شده است و تنها امکان رزرو بلیط در آن وجود دارد و یک قالب بسیار ساده می باشد که می توانید نمونه های آن را نیز در گوگل جستجو و مشاهده نمایید.

این سایت هم اکنون از پوسته گلکسی استفاده می کند که این پوسته برای آژانس موج زمزم به صورت سفارشی در آمده است و آیتم های ببشتری نسبت به سایر آژانس هایی که از پوسته گلکسی استفاده می کنند ، دارد.