چرا باید قالب سایتم را عوض کنم؟

همه انسان ها به دنبال زیبایی هستند. اگر انسان به دنبال زیبایی نبود آن وقت خانه های لوکس ، اتومبیل های گران قیمت ، طلا و جواهر و مبلمان و فرش های دستباف ابریشمی دیگر معنایی نداشتند و هم در یک خانه مشابه و معمولی با دکور معمولی زندگی می کردند . وسیله ی عمومی همه مردم به یک صورت بود. تصورش را بکنید! هر جای دنیا که می رفتید همه چیز به یک صورت بود و سفر کردن هم دیگر معنایی پیدا نمی کرد ، چرا؟ چون همه جا مثل خانه و محله و کشور خودتان بود.

پس همه انسان ها به صورت ذاتی به دنبال زیبایی هستند و زیبایی را دوست دارند . حتی در طراحی سایت نیز کاربران شما سایتی را می پسندند که از لحاظ ظاهری زیباتر باشد. این کاری است که دقیقا برای شما انجام میدهیم. البته فقط زیبایی را به سایت شما نمی آوریم، امکانات زیادی را هم به سایت شما اضافه خواهیم کرد.

2 روز قالب را به صورت رایگان تست کنید

می دونستید که می تونید به مدت ۲ روز قالب های مدیر آژانس را به صورت رایگان تست کنید!؟ و اگر قالب مورد پسندتون بود و خواستید بعد از ۲ روز خرید خودتون را انجام بدید. امتحان کردنش که مجانیه و اگر خوشتون نیومد میتونید سایتتون را به حالت اولیه برگردونید.

چطور میتونم قالب را به مدت ۲ روز تست کنم؟

کافیه وارد لینک زیر بشید و پس از ثبت نام و تایید سایت شما باهاتون تماس گرفته میشه و بعد از راهنمایی از سمت مدیر اژانس شما می تونید تست قالب خودتون را فعال کنید.

چقدر طول میکشه تا قالب من فعال بشه؟

کمتر از ۱۰ دقیقه سایت شما فعال میشه و می تونید قالب جدید را بر روی سایت خود مشاهده کنید.

خرید یک قالب حرفه ای تنها با قیمت ۱ باک بنزین!

جالب است بدانید برای خرید یک قالب از مدیر آژانس تنها کافی است پول یک باک بنزین را پرداخت کنید! و این در حالی است که این قالب برای همیشه برای شما باقی خواهد ماند و می تواند تنها در یک ماه با استفاده از امکانات این قالب ۱۰ برابر پول قالب را بدست آورید!

آیا می دانستید شما فقط ۷ ثانیه فرصت دارید تا مشتری را در سایتتان نگه دارید؟

فرآیند خرید مشتری از وب سایت بسیار پیچیده است پس شما باید کاری را انجام دهید که مشتری دوست دارد. ۱۲% جذب مشتری ها به زیبایی سایت شما بر می گردد و این یعنی اینکه شما از هر ۱۰۰ بازدید کننده می توانید ۱۲ نفر آن ها را به مشتری خود تبدیل کنید. پس یا علم روانشناسی رنگ ها و طراحی سایت اصولی باید کاری کنیم که مشتری ها در همین ۷ ثانیه به سایت شما اعتماد کنند چون ممکن است بعد از ترک کردن سایت هرگز به سایت شما بازنگردند.

ما به دقت فرآیند خرید مشتری را نگاه کردیم

با استفاده از سایت hotjar ما به دقت فرآیند خرید بلیط در سایت های پیشفرض را مشاهده کردیم (حدود ۲۵۰۰ کاربر) و طبق مشاهدهات خود قالب طراحی کردیم که تمامی اصول طراحی وب سایت و جذب مشتری در اون رعایت شده باشه و نتیجه آن تولد ۳ قالب هواپیمایی شده است.

هزینه هاست و نگهداری اطلاعات

تمامی عکس ها و کدهای قالب های طراحی شده از سرورهای مدیر آژانس خوانده می شود و باتوجه به اینکه استفاده از منابع سرور هزینه های بسیار زیادی دارد هر ۳ روز تنها هزار تومان یا هر ماه ۱۰ هزار تومان بابت استفاده از منابع سرور باید پرداخت شود. دقت کنید به علت امنیت سرورها و آپدیت منظم قالب نمی توان از هاست شما برای آپلود عکس و کدها استفاده کرد.

همچنین شما بعد خرید قالب تریپ به مدت ۱ ماه هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهید کرد ، اما بعد از ۱ ماه باید ماهیانه ۱۰ هزار تومان بابت استفاده از منابع سرور که توسط مدیر آژانس صورت گرفته است پرداخت نمایید.

تبدیل به یک سایت کامل شوید

طبق تحقیق صورت گرفته از بیش از ۱۰۰۰ مسافر ، برای مسافران خیلی مهم است که شما در سایت خود تمامی خدمات را داشته باشید و یا به قول خودمان جنس مغازه تان جور باشد! این یعنی اینکه برای مسافر خیلی مهم است شما علاوه بر بلیط هواپیما ، تور ، ویزا ، هتل ،بیمه و سایر خدمات گردشگری را داشته باشید.

این به آن دلیل است که به مشتری این حس القا می شود شما یک آزانس همه چیز تمام هستید و به راحتی می تواند به شما اعتماد کند تا اینکه فقط و فقط بلیط بفروشید و خودتان را محدود به فروش بلیط کنید.برای خودتان هم بارها پیش آمده که سعی می کنید به یک فروشگاه بروید و همه ی وسایل مورد نیاز را یکباره خرید کنید تا اینکه بخواهید به ۵ مکان مختلف بروید و تکی تکی خرید کنید.در قالب های مدیر آژانس می توانید امکانات و خدمات بیشتری را به سایت اضافه کنید.

چه امکاناتی به سایت من اضافه می شود؟

آپدیت های منظم و روزانه

از اولین قالب اجرا شده ( قالب آذرخش ) تا تاریخ ۱۱/۱۱/۹۸ دقیقا ۱۵۸۴ دفعه قالب های ما به صورت منظم آپدیت شده است! این آپدیت ها بخاطر این است که قالب های پیشفرض در طول سال نیز چندین بار تغییر می کند و ما مجبوریم کدهای خودمان را بازنویسی کنیم، همچنین ممکن است با توجه به نظرات و پیشنهادات شما قسمتی را از قالب را تغییر دهیم و یا یک امکان جدید اضافه کنیم که همگی نیازمند آپدیت جدید می باشد.

هزینه قالب برای شما زیاد است؟

بسیاری از آژانس های مسافرتی پیش خودشان فکر می کنند که ۱۴۹ تا ۳۶۸ هزار تومان واقعا زیاد است! بگزارید برای شما این مثال را بزنیم که اگر شما بخواهید کد نویسی همین وایت لیبل که در دست دارید را مجدد انجام دهید ، بسته به برنامه نویس شما از ۸ تا ۱۵ میلیون تومان از شما پول خواهد گرفت و این در حالی است که شما باید یک نفر به صورت تخصصی و آموزش دیده را برای امنیت و پشتیبانی سایت استخدام کنید(هزینه ماهیانه ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان)

حال اگر بخواهید امکاناتی که مدیر آژانس به سایت شما اضافه می کند را به سایتتان اضافه کنید باید بین ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا ۷,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان هزینه کنید. برای درک این موضوع بهتر است با چند برنامه نویس مشورت کنید.

نمونه قالب ها

در حال حاضر ۳ قالب در مجموعه مدیر آژانس داریم که شما می توانید بنا بر نیاز خود هر کدام را که خواستید خریداری نمایید و بعد از خرید تنها کمتر از ۱۰ دقیقه ظاهر سایت شما به قالب های زیر تغییر خواهد کرد.

هدیه ی خود را فراموش نکنید

قبل از ترک این صفحه ، یک هدیه بسیار ویژه به ارزش ۴۰۰,۰۰۰ تومان برای شما در نظر گرفته ایم.این هدیه ما به شماست و می توانید پس از ثبت اطلاعات آن را دریافت کنید. این هدیه ویدیو آموزش خرید از سایت می باشد که به صورت حرفه ای برای شما ساخته خواهد شد. کافی است برای دریافت هدیه به صفحه ی دریافت هدیه مراجعه کنید.

چطور قالب را خریداری کنم؟

تنها کافی است در پنل مدیر آژانس ثبت نام کنید و منتظر شوید تا با شما تماس بگیریم، معمولا بعد از ۵ دقیقه (اگر در ساعات اداری ثبت نام کرده باشید) با شما تماس خواهیم گرفت و شما را برای خرید راهنمایی می کنیم.