چرا باید طراحی سایت چارتر ۷۲۴ را عوض کنم؟

در طراحی سایت علاوه بر در نظر داشتن ویژگی های محصول و خدمات ، رنگ یک گزینه ی بسیار مهم در فروش بیشتر محصول می باشد. شما با رنگ می توانید نگاه کاربران را به نقطه ی خاصی هدایت کنید. شرکت آی بی اِم (شرکت ماشین آلات بین‌المللی کسب و کار) با طراحی سایت مطلوب و استفاده از رنگ بندی مناسب باعث افزایش ۴۰۰ درصدی فروش اینترنتی گردید. رنگ متغیر زیرکی است که می تواند توان تصمیم گیری را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.

زمانی که افراد در حال جستجو در اینترنت هستند دائما در حال عوض کردن و انتقال از صفحه ای به صفحه ی دیگر هستند به طور متوسط کاربران اینترنت در یک ساعت ۳۱ سایت عوض می کنند . در اینجا چشم و ذهن به دلیل تجزیه و تحلیل زیاد ، خسته می شود و اگر با سایتی با رنگ و ظاهری ویژه برخورد کنند گشت زنی را متوقف می کند و مدت زیادی را در آن سایت سپری می کند .برعکس زمانی که به درستی از رنگ ها استفاده نشود می تواند پیام را ، بد انتقال دهد و موجب نارضایتی و ترک سایت شود. در طراحی سایت چارتر ۷۲۴ برای نمایندگان ما تنوع رنگ بندی در قالب ها را لحاظ کرده ایم که همگی برای کاربر چشم گیر خواهند بود.

فرآیند خرید مشتری از وب سایت بسیار پیچیده تر از آن است که شما فکرش را بکنید . شما فقط ۷ ثانیه فرصت دارید تا مشتری را در سایتتان نگه دارید ، مشتری بارها تا مرحله ی رزرو پیش می رود و چندین بار پیش خودش فکر می کند که آیا خرید را انجام دهم یا خیر! چندین بار قبل از خرید موس کامپیوتر و یا دست خود را روی دکمه ی خرید میبرد و برمیگرداند تا نهایتا بلیت خود را خرید و یا از رزرو بلیت منصرف شود. یک اشتباه کوچک کافی است تا مشتری ها را برای همیشه از خرید منصرف کند و دیگر نگاه مشتری به سایت شما نخواهد افتاد.

یکی از این مشکلات می تواند به رنگ بندی نامناسب قالب شما بازگردد و با توجه به اینکه در قالب های پیشفرض و پولی چارتر ۷۲۴ امکان تغییر رنگ وجود ندارد ، اما شما این فرصت را دارید که با توجه به استانداردهای ارائه شده طراحی سایت چارتر ۷۲۴ را تغییر دهید.

چرا رنگ بندی و طراحی سایت چارتر ۷۲۴ انقدر مهم است؟

اگر تاکنون درباره ی اصول رنگ بندی و رنگ شناسی نشنیده اید بهتر است روانشناسی رنگ قرمز را بخوانید:

رنگ قرمز یکی از سه رنگ اصلی است. زمان نگریستن به آن هورمون آپی نفرین یا آندرنالین در بدن مشاهده کننده آزاد می شود. این هورمون سیستم شیمیایی بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث افزایش تنفس و ضربان قلب می شود. این رنگ شهوانی ترین رنگ در میان رنگ ها و مساوی با وسوسه و تحریک مشتری در محل های خرید است. در اکثر سایت های بزرگ دنیا مانند آمازون و یا دیجی کالا رنگ دکمه های خرید به رنگ قرمز می باشد ، زیرا در ۰٫۰۰۱ ثانیه این رنگ توسط اعصاب ما تشخیص داده می شود.

در نظر داشته باشید رنگ قرمز نیز دارای خواص گوناگون دیگری می باشد که می تواند در کنار رنگ های دیگر تقویت و یا از قدرت آن کاسته شود. در طراحی اصولی بر اساس رنگ باید تمامی جوانب رنگ ها در نظر گرفته شود. در طراحی سایت چارتر ۷۲۴ ما تمام این پارامترها را در نظر خواهیم گرفت.

طراحی سایت چارتر ۷۲۴ باید ، شما را از دیگر رقیبان متمایز کند

تنها ۱۰ قالب در پنل پیشفرض شما (نمایندگان چارتر ۷۲۴ ) وجود دارد و بیش از ۲۵۰۰ نماینده از این قالب ها استفاده میکنند ، این یعنی به طور متوسط ۲۵۰ نماینده ی دیگر از طراحی سایت شما استفاده میکنند و با توجه به اینکه تنها ۵ قالب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و اکثرا از این قالب ها استفاده میکنند این عدد به ۵۰۰ خواهد رسید. یعنی ۵۰۰ نماینده دقیقا دارند از همین قالب سایت شما استفاده می کنند!

رنگ بندی قالب شما باید با توجه به اسم سایت ، مخاطبان ، روانشناسی رنگ ، لوگو و … صورت بگیرد و باید شما را از دیگر رقیب ها در این زمینه متمایز کند تا مشتری های شما متوجه شوند شما با دیگر رقیبان فرق می کنید و حرفه ای تر از آن ها عمل می کنید و همانند ۱۹۶ رقیب دیگر نیستید!

به غیر از تغییر ظاهر سایت چه موارد دیگری رعایت می شود؟

با طراحی بخش پنل کاربری حرفه ای ویژه نمایندگان چارتر ۷۲۴ ، هر نماینده به راحتی می تواند موارد دلخواه خود را اضافه و یا کم کند. از مواردی که شما می توانید تغییرات لازم را به صورت آنی انجام دهید به موارد زیر اشاره می کنیم.

افزوده شدن اطلاعات پرواز به موبایل و تغییر حالت موبایل در صفحه خرید بلیط (مشاهده)

قرار دادن اپلیکیشن موبایل (مشاهده)

امکان تغییر ظاهر جستجو منو جستجو بلیط ( در دو حالت منو جستجو بلیط در بالای صفحه با توجه به سلیقه شما تغییر پیدا می کند) (مشاهده)

تغییرات ظاهری در بخش خرید بلیط (مشاهده)

هدر جذاب و پویا با قابلیت تعویض عکس (مشاهده)

تغییر رنگ پوسته ( در رنگ های آبی ، زرد ، قرمز ، بنفش )

باکس توضیحات کوتاه (در اول سایت)

باکس درباره ی ما (در اول سایت)

افزودن پکیج تورهای گردشگری (مشاهده)

اضافه کردن پاپ آپ (مشاهده)

امکان اضافه کردن باکس خدمات (مشاهده)

طراحی سایت چارتر ۷۲۴ برای چه آژانس هایی مناسب است؟

آژانس هایی که می خواهند اعتماد مشتری های خود را بیشتر کنند و فروش خود را افزایش دهند.

آژانس هایی که دوست ندارند قالب خود را با ۲۵۰۰ نماینده دیگر شریک باشند.

آژانس هایی که دوست دارند فاصله ی خود را از رقیبانشان افزایش دهند.

آژانس هایی که می خواهند استراتژی سایت خود را تغییر دهند.

با طراحی سایت چارتر ۷۲۴ اعتماد مشتری هایتان را افزایش دهید

روانشناسی رنگ و بازاریابی اینترنتی در کنار هم دست به دست هم داده اند تا شما بتوانید محیطی برای مشتری های خود فراهم کنید تا با خیال راحت بتوانند در محیطی امن و با آرامش کامل خرید خود را انجام دهند.حتما بارها برای شما پیش آمده است که در کسب و کارتان سوال های پیرامون اعتماد کردن به وب سایت شما پرسیده اند و یا افرادی این نگرانی را داشته اند که ممکن است شما افراد سودجویی باشید ، زیرا مردم در حوضه ی کسب و کار آنلاین به سختی می توانند اعتماد کنند .

نمی توان گفت ۱۰۰ درصد این موضوع به قالب فعلی سایت شما بازمیگردد اما با توجه به بررسی های انجام شده ۱۲ درصد این موضوع به رنگ بندی سایتتان بر میگردد و این درصد عدد قابل توجهی است (پکیج های آموزشی که در آینده معرفی می شود این عدد را به ۸۰ درصد خواهد رساند)

خرید اشتباه از سایت های دیگر

بارها و بارها اتفاق افتاده است که کاربران تفاوت میان سایت شما و سایت های دیگر را متوجه نمی شوند. تیم مدیر آژانس در این زمینه با مدیران زیادی در جلسات مشاوره متوجه شده است که پس از توضیح به کاربران خود درباره خرید و رزرو بلیط ، کاربران نهایتا از سایت دیگری خرید می کنند و گمان می کنند از سایت شما خرید کرده اند. کاربر نمی داند تفاوت شما با سایت دیگر چیست چون شما و هزار سایت دیگر دقیقا از یک قالب استفاده می کنید و این یک مشکل جدی برای کسب و کار شماست. این کار با طراحی قالب نماینده چارتر ۷۲۴ حل خواهد شد.

ضمانت بازگشت پول در صورت نارضایتی شما برای طراحی سایت چارتر ۷۲۴

شما ۷ روز قالب سایتتان را استفاده می کنید . پس از سه روز اگر قالب جدید برای شما مفید و کاربردی نبود می توانید بدون قید و شرط کل مبلغ را پس گرفته و قالب سایت شما به حالت اول بازمیگردد . البته طرحی سایت جدید آنقدر جذاب تر و کاربر پسند می باشد که هرگز از قالب جدید ناراضی نخواهید بود.

طراحی سایت چارتر ۷۲۴

در حال حاضر پوسته ی آذخرش با امکانات کاربردی خود می تواند تمامی نیاز های یک آژانس مسافرتی را به راحتی برطرف کند ، برای خرید و توضیحات بیشتر درباره ی پوسته ی آذرخش می توانید وارد صفحه ی زیر شوید و قالب آذرخش را خرید نمایید