بعد از ظهر سوم مرداد سال ۱۳۹۵ در حالی که هوای بیرون بسیار گرم بود،داخل آژانس مسافرتی نشسته بودم و داشتم به پاکت خالی آبمیوه­ای که دو ساعت پیش خورده بودم نگاه می کردم و توی ذهن خودم می­گفتم چرا فروش آژانس تا این حد پایین اومده؟ حتما باید یک دلیلی داشته باشه! یعنی ما خوب کار نکردیم؟ یعنی رقیب های ما قوی تر شدن؟ یعنی …

 

توی همین فکرهای آشفته بودم که گفتم بزار داخل گوگل سرچ کنم ، داخل گوگل سرچ کردم (دلایل فروش کم آژانس مسافرتی) نتیجه جستجو چندتا سایت شد که همگی جملاتی می گفتند که معلوم بود از یک نسخه­ ی خارجی ترجمه شده بود و با بازار ایران همخوانی نداشت.

 

تصمیم گرفتم چند کتاب در زمینه بازاریابی آژانس­های مسافرتی بخونم ، همین کار را کردم و دید من به بازاریابی و فروش آژانس های مسافرتی تغییر کرد. ایده هایی داخل ذهنم اومد که هیچ سایتی هنوز اجرا نکرده بود و می­تونست فروش اون سایت را چند برابر کنه.

 

تمام این ایده ­ها را روی سایتی که داشتیم پیاده کردم و نتیجه اون عالی بود! تصمیم خودم را گرفتم که سایتی را بنا کنم تا بتونم به بقیه آژانس های مسافرتی برای فروش بیشتر کمک کنم. چون تا اون زمان شرکت­هایی که به آژانس های مسافرتی مشاوره می دادند خودشان هیچ زمان در آژانس مسافرتی کار نکرده بودند تا بدانند اداره ی یک روز آژانس مسافرتی  چه دردسر هایی دارد و یا کنسل شدن یک پرواز و به هم خوردن تور و هتل ها چگونه است.

 

با این حال از آژانس مسافرتی بیرون اومدم و سایت مدیرآژانس را برای مدیران آژانس­ های مسافرتی ساختم تا چالش ­هایی که مدیران آژانس ­های مسافرتی با آن روبرو هستند را با کمک علم بازاریابی حل کنم. البته پیش از این سابقه ی برنامه نویسی و طراحی سایت داشتم و کتاب های بازاریابی زیادی خونده بودم.

 

من مهران بهرامی هستم مدیر وب سایت مدیر آژانس ، خوشحالم که الان در سایت مدیر آژانس هستید و می تونید از مطالب و خدمات سایت استفاده کنید.

 

ما به مدیران آژانس های مسافرتی کمک می کنیم که اگر از ظاهر سایت خود ناراضی هستند و حس می کنند طراحی زیبایی ندارد بتوانند پس از مشاوره رایگان ، یک طراحی وب سایت زیبا و اصولی برای وب سایت خود داشته باشند.

 

همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی خود را می توانید با آموزش های بازاریابی شبکه های اجتماعی در داخل سایت به صورت حرفه ای پیش ببرید و چنانچه وقت و نیرو برای شبکه های اجتماعی خود ندارید ، می توانید این کار را به شرکت مدیر آژانس بسپارید.

 

فکر می کنید فروش آژانس مسافرتی شما کم شده است!

ما به صورت تخصصی خدمات خود را فقط برای آژانس های مسافرتی ارائه خواهیم داد و این یعنی اینکه خدمات وب سایت مدیر آژانس و مقاله ها بر روی چندین سایت اجرا شده است و نهایتا در سایت منتشر می شود.